TAD Industries, yangi avlod texnologiya kompaniyasi. Bizning AI, fintech va raqamli platformamiz mahsulotlari korxonalarning o'sishiga yordam beradi va odamlar qulay va xavfsiz xizmatlardan foydalanadilar. Texnologiyalar sodda va echimlar samarali bo'lishi kerak deb hisoblaymiz. Shuning uchun biz har kuni dunyoni biroz aqlli qilishning yangi usullarini izlaymiz.
Kompaniya raqamlarda
Bugungi kunda bizga ishonishadi
Bizning rahbarlarimiz
Jamshid Nazarov
Bosh direktor Kompaniyaning rivojlanish strategiyasini belgilaydi, biznesning o'sishi va kengayishi uchun javobgardir.
Dmitriy Lukovkin
Texnik Direktor Texnik jamoani boshqaradi va innovatsiyalar, ilg'or texnologiyalarni joriy etish va mahsulot sifati uchun javobgardir.
TAD Industries Seamless FinTech Middle East 2025’da YuzPay’ni taqdim etdi
20 yil 22 maydan 2025 maygacha choksiz FinTech yaqin Sharq ko'rgazmasida TAD Industries o'zining ilg'or mahsuloti Yuzpayni namoyish etdi. YuzPay—bu sizning yuzingiz ishonchli raqamli kalitga aylanadigan innovatsion yuzma-yuz to'lov tizimi.
TADI Safety System: Lissabonda jahon debyutida
Lissabondagi AirSpace Jahon 2025 da TAD Industries va UzAeronavigation noyob rivojlanish-TADI xavfsizlik tizimi | Atcos charchoqni nazorat qilish va Monitoring tizimini taqdim etdi. Bu o'z sinfidagi birinchi tizim bo'lib, u Real vaqt rejimida havo harakatini boshqarish vositalarining holatini kuzatish uchun kompyuterni ko'rish va sun'iy intellektdan foydalanadi.
Tad Industries 7-BMIC 2024 konferensiyasida
Tad Industries xalqaro maydondagi mavqeini mustahkamlashda davom etmoqda. BMIC7 ko'rgazmasida biz aeroport yo'lovchilarini boshqarish va chegara nazorati bo'yicha ilg'or echimlarni taqdim etdik, ular O'zbekiston va qo'shni mamlakatlarda muvaffaqiyatli joriy etilgan.

About TAD Industries
TAD Industries, a new generation technology company. Our AI, fintech, and digital platform products help businesses grow and people use convenient and secure services. We believe that technologies should be simple and solutions should be effective. That's why every day we look for new ways to make the world a little smarter.
The company in numbers
Today, trust us
Our leaders
Jamshid Nazarov
General manager Defines the company's development strategy, is responsible for the growth and scaling of the business.
Dmitry Lukovkin
Technical Director He leads the technical team and is responsible for innovation, implementation of advanced technologies and product quality.
TAD Industries presented YuzPay at Seamless FinTech Middle East 2025
From May 20 to May 22, 2025, at the Seamless FinTech Middle East exhibition, TAD Industries demonstrated its advanced product, YuzPay. YuzPay is an innovative face—to-face payment system in which your face becomes a reliable digital key.
TADI Safety System: in the world debut in Lisbon
At AirSpace World 2025 in Lisbon, TAD Industries and UzAeronavigation presented a unique development, the TADI Safety System | ATCOs Fatigue Control & Monitoring System. It is the first system in its class that uses computer vision and artificial intelligence to monitor the condition of air traffic controllers in real time.
Tad Industries at the 7th Border Management and Identity Conference (BMIC 2024)
Tad Industries continues to strengthen its position in the international arena. At BMIC7, we presented advanced airport passenger management and border control solutions that have already been successfully implemented in Uzbekistan and neighboring countries.